Przedszkole nr 41 Wiślana Kropelka w ZSP nr 8 w Warszawie

Dla rodziców

Jest tutaj wszystko, co interesuje rodziców :)

Wiele ciekawych informacji znajduje się także w innych zakładkach. A jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do nauczycieli z Waszych grup, pani Bogusi Bieleckiej zajmującej się finansami przedszkola oraz pani Beaty Biesiakirskiej wicedyrektor ZSP Nr 8. 

ATRAKCJE W ROKU 2018/2019

Ogólny wykaz uroczystości i imprez przedszkolnych:

  • październik - Pasowanie na przedszkolaka - gr. I, Dzień Edukacji Narodowej
  • listopad - Spotkanie absolwentów, Bieg Niepodległości
  • grudzień - Mikołaj, Wigilia przedszkolna
  • styczeń - Dzień Babci i Dziadka
  • luty - bal
  • kwiecień- Śniadanko wielkanocne
  • maj - Dzień Mamy i Taty
  • czerwiec - Dzień Dziecka, Wycieczka całodniowa, Pożegnanie Starszaków - gr. IV

W zakładce WYDARZENIA - ciekawe relacje z wydarzeń przedszkolnych.

Szczegółowy miesięczny harmonogram uroczystości:

MAJ 2019 

  1. Teatrzyk „Przygody mieszkańców błękitnej wody”- 09. 05., godz. 9:15 (480 zł)
  2. Warsztaty przyrodnicze "Drzewo" Fundacja Szkatułka - 14. 05 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  3. Warsztaty „Wesoły Uniwersytet”- „ Osa, pszczoła, trzmiel”- 15.05., od godz.9:30 (17 zł/os.)
  4. Warsztaty malarskie "3 sztuki" Fundacja Szkatułka - 16.05 gr. I (nieodpłatnie)
  5. Warsztaty rzeźbiarskie- Fundacja Szkatułka-„3 sztuki”-20.05. od godz. 9:00 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  6. Warsztaty malarskie -Fundacja Szkatułka- „3 sztuki”- 21.05. od godz. 9:00 gr. II, III, IV (nieodpłatnie)
  7. Koncert muzyczny - „Majówka kropelki”- 22.05. godz. 10:00 (420 zł)
  8. Dzień Dziecka 31.05 godz. 9.00 cały dzień (ok. 40 zł/dziecko)

CZERWIEC 2019

  1. Warsztaty z rzeźbiarstwa M. N.- Królikarnia- 03. 06., godz. 10:00-12:00, gr. III i IV (nieodpłatnie)
  2. Lekcja muzealna i warsztaty w Muzeum Narodowym - galeria malarstwa - 04. 06. godz. 9:40 -11:00, grupy III i IV (w ramach programu „3 sztuki”), (nieodpłatnie)
  3. Warsztaty z bezpieczeństwa w ruchu kolejowym - Kolejowe ABC- 05. 06.- godz. 10:30, grupy III i IV (nieodpłatnie)
  4. Lekcja muzealna i warsztaty w Muzeum Narodowym- galeria malarstwa - 07. 06. godz. 9:40 -11:00, grupy I i II (w ramach programu „3 sztuki”) (nieodpłatnie)
  5. Warsztaty malarskie - Fundacja Szkatułka- „3 sztuki”- martwa natura -10.06. od godz.9:00 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  6. Warsztaty przyrodnicze - Fundacja Szkatułka „Drzewo”- pająki i światło- 11.06. od godz.9:00 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  7. Pożegnanie starszaków- gr. IV- 12.06. godz.16:30
  8. Wycieczka całodniowa do „Baśniowych Sadów Klemensa” k. Rawy Mazowieckiej - 13.06. godz. 8:30 - 16.00/17.00
  9. Warsztaty malarskie- Fundacja Szkatułka- „3 sztuki”-portret/autoportret - 14.06. od godz. 9:00 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  10. Warsztaty przyrodnicze- Fundacja Szkatułka „Drzewo”- Jak działa drzewo+ dźwięk- 26.06. od godz. 9:00 wszystkie grupy (nieodpłatnie)
  11. Tydzień bez zabawek - 24 - 28 czerwca - wszystkie grupy