url niezgodny z rzeczywistym dostepem Dyżur wakacyjny - Przedszkole nr 41

Dyżur wakacyjny

DYŻUR WAKACYJNY - WAŻNE INFORMACJE

Prosimy, żeby rodzice w terminie potwierdzania woli i wniesienia opłaty za wyżywienie (tj. 27 kwietnia -10 maja) przynosili do przedszkola wypełnione upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola (które jest dostępne na dole tej strony) lub przynieśli je wypełnione najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w naszym przedszkolu.

Opłata za żywienie dziecka w czasie 2 tygodni dyżuru wakacyjnego wynosi 90 zł – 9 zł dziennie (śniadanie 2,70 - zł, obiad – 4,50 zł, podwieczorek – 1,80 zł)

numer konta - 83 1030 1508 0000 0005 5107 7012
w tytule przelewu – imię i nazwisko dziecka, miesiąc, tekst „żywienie - dyżur wakacyjny”, kwota, (na przykład: Jaś Kowalski, lipiec, żywienie - dyżur wakacyjny, 90 zł)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 14 marca rozpoczyna się składanie wniosków o wydanie haseł do rekrutacji elektronicznej na dyżur wakacyjny oraz wydawanie tych haseł.

Od 19 marca rozpoczyna się rejestracja wniosków w systemie elektronicznym i składanie wniosków w przedszkolu pierwszego wyboru.

Dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie trwał od 1 do 12 lipca 2019.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na dyżur wakacyjny, to można użyć innych haseł rekrutacyjnych. Na przykład tych do normalnej rekrutacji. Jednak, jeśli nie pamiętacie tego hasła prosimy wypełnić i dostarczyć do naszego przedszkola - Wniosek do wydania hasła do zapisu na dyżur wakacyjny.

Szczegółowe informacje o rekrutacji na dyżur wakacyjny:

Dokumenty do pobrania: