DEKLARACJA POTWIERDZENIA WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W terminie od 10 kwietnia 2019 r. (od godz. 13:00) do 17 kwietnia 2019 r. (do godz. 16:00) rodzice potwierdzają wolę zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Potwierdzenie woli zapisu rodzic może składać osobiście w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane lub elektronicznie, po zalogowaniu się na konto kandydata. Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu przez rodzica jest wystarczające i nie wymaga złożenia w przedszkolu/szkole ,,papierowego” druku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEKLARACJA DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW NA NASTĘPNY ROK SZKOLNY 2019/2020

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Uwaga! Rekrutacja rozpoczyna się 20 lutego 2019 roku.
Od tego dnia można zarejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym i składać wypełnione dokumenty w przedszkolu pierwszego wyboru.

• Dnia 10 kwietnia 2019 zostaną opublikowane w przedszkolu w formie papierowej listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • Gdy Państwa dziecko znajdzie się na liście dzieci zakwalifikowanych, należy złożyć w przedszkolu pisemne "Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola".
  • Dnia 24 kwietnia 2019 zostaną opublikowane w przedszkolu w formie papierowej listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.
NIE PUBLIKUJEMY LIST NA STRONIE INTERNETOWEJ

Gdy Państwa dziecko nie dostanie się do wybranego przedszkola, możecie skorzystać z procedury odwoławczej i rekrutacji uzupełniającej.

Szczegółowe informacje:
PROSIMY ŚLEDZIĆ STRONĘ, NA BIEŻĄCO BĘDĄ UKAZYWAĆ SIĘ NOWE INFORMACJE.

Zapraszamy do naszego przedszkola na Dni Otwarte:

• 13 lutego 2019 (środa) w godz. 16.00 - 18.00
  • 14 lutego 2019 (czwartek) w godz. 12.30 - 14.30
  • 15 lutego 2019 (piątek) w godz.  9.30 - 11.30
Podczas "Dni Otwartych" będzie można zwiedzić przedszkole oraz porozmawiać z dyrektorem i nauczycielami, a także pobawić się na placu zabaw. Zobaczcie jak jest w Wiślanej Kropelce. Zapraszamy!!!

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW
przedszkolaków nowoprzyjętych do gr. I "KROPELEK" w roku szkolnym 2018/2019

BARDZO WAŻNE DOKUMENTY DO PRZYNIESIENIA najpóźniej 3 września

Żeby ułatwić przyszłym przedszkolakom adaptację do przedszkola: