Rekrutacja

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ W GR. I w roku szkolnym 2019/2020

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci nowoprzyjętych, które odbędzie się 18.06.2019 (wtorek) o godz.16.30 w sali gimnastycznej.

Szczegółowy harmonogram „Dni adaptacyjnych” (dla grupy I-Kropelek), będzie podany na naszej stronie internetowej w późniejszym terminie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Uwaga! Rekrutacja rozpoczyna się 20 lutego 2019 roku.
Od tego dnia można zarejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym i składać wypełnione dokumenty w przedszkolu pierwszego wyboru.

• Dnia 10 kwietnia 2019 zostaną opublikowane w przedszkolu w formie papierowej listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • Gdy Państwa dziecko znajdzie się na liście dzieci zakwalifikowanych, należy złożyć w przedszkolu pisemne "Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola".
  • Dnia 24 kwietnia 2019 zostaną opublikowane w przedszkolu w formie papierowej listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.
NIE PUBLIKUJEMY LIST NA STRONIE INTERNETOWEJ

Gdy Państwa dziecko nie dostanie się do wybranego przedszkola, możecie skorzystać z procedury odwoławczej i rekrutacji uzupełniającej.

Szczegółowe informacje:
PROSIMY ŚLEDZIĆ STRONĘ, NA BIEŻĄCO BĘDĄ UKAZYWAĆ SIĘ NOWE INFORMACJE.

Zapraszamy do naszego przedszkola na Dni Otwarte:

• 13 lutego 2019 (środa) w godz. 16.00 - 18.00
  • 14 lutego 2019 (czwartek) w godz. 12.30 - 14.30
  • 15 lutego 2019 (piątek) w godz.  9.30 - 11.30
Podczas "Dni Otwartych" będzie można zwiedzić przedszkole oraz porozmawiać z dyrektorem i nauczycielami, a także pobawić się na placu zabaw. Zobaczcie jak jest w Wiślanej Kropelce. Zapraszamy!!!

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW
przedszkolaków nowoprzyjętych do gr. I "KROPELEK" w roku szkolnym 2018/2019

BARDZO WAŻNE DOKUMENTY DO PRZYNIESIENIA najpóźniej 3 września

Żeby ułatwić przyszłym przedszkolakom adaptację do przedszkola: