Rekrutacja

DNI ADAPTACYJNE DLA DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ W GR. I W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Dni Adaptacyjne, które odbędą się w dniach 28-30 sierpnia.

Szczegółowy harmonogram

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ W GR. I w roku szkolnym 2019/2020

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci nowoprzyjętych, które odbędzie się 18.06.2019 (wtorek) o godz.16.30 w sali gimnastycznej.

Szczegółowy harmonogram „Dni adaptacyjnych” (dla grupy I-Kropelek), będzie podany na naszej stronie internetowej w późniejszym terminie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW
przedszkolaków nowoprzyjętych do gr. I "KROPELEK" w roku szkolnym 2019/2020

BARDZO WAŻNE DOKUMENTY DO PRZYNIESIENIA najpóźniej 2 września