WRZESIEŃ 2019

08-10-2019
Dzieci oglądają jak wygląda fagot.
Wrześniowy czas w Przedszkolu zleciał nam bardzo szybko, a to za sprawą wielu atrakcji jakie miały miejsce w tym miesiącu. Po pierwsze na samym początku naszego oswajania się pono (...)

CZERWIEC 2019

06-07-2019
Dzieci tańczą poloneza.
W czerwcu w Wiślanej Kropelce wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy... Po pierwsze od początku miesiąca pogoda była tak wspaniała, że z całym przedszkolem wybraliśmy się na całodni (...)

MAJ 2019

11-06-2019
Pani z kukiełką przedstawia się dzieciom.
W maju mieliśmy mnóstwo atrakcji... Podczas przedstawienia teatralnego razem z Piotrusiem przenieśliśmy się na rozrywkowe ulice Paryża pełne magików i czarodziej&oac (...)

KWIECIEŃ 2019

09-05-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W KWIETNIU ZE WZGLĘDU NA STRAJK NAUCZYCIELI WSZYSTKIE ZAPOWIEDZIANE IMPREZY PRZEDSZKOLNE ZOSTAŁY PRZESUNIĘTE NA INNY TERMIN LUB ODWOŁANE.

MARZEC 2019

09-05-2019
Dzieci obserwują psa ratownika.
W marcu starsze grupy wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza pt. "Kaleka czy COOl-AWY". Dzieci mogły na własnej sk (...)

LUTY 2019

14-03-2019
Dziewczynki pozują do zdjęcia.
W lutym w czasie karnawałowego szaleństwa uczestniczyliśmy na terenie naszego przedszkola w zabawie karnawałowej pt. "W krainie marzeń". W świat cudnych przebierańców wprowa (...)

STYCZEŃ 2019

15-02-2019
Dzieci oglądają przedstawienie pacynkowe.
W styczniu obejrzeliśmy przedstawienie pacynkowe pt. "Przygody wesołego Psiuńcia". Po przedstawieniu mogliśmy zobaczyć z bliska pacynki i spróbować odegrać krótką sce (...)

GRUDZIEŃ 2018

17-01-2019
Dzieci siedzą w altanie i czekają na przyjście Mikołaja.
Grudzień to miesiąc magiczny oraz pełen niespodziewanych i miłych wydarzeń. Na samym początku wszystkie grupy starsze i młodsze pojechały na Mikołajkową wycieczkę na farmę "Cztery (...)

LISTOPAD 2018

10-12-2018
Aktor pokazuje kukiełkę teatralną.
W listopadzie przygotowywaliśmy się do obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości. Już tydzień przed, przypominaliśmy sobie słowa hymnu, symbole narodowe, a także oglądaliś (...)

PAŹDZIERNIK 2018

12-11-2018
Dzieci strzelają z łuku na koncercie muzycznym.
W październiku wzięliśmy udział w koncercie muzycznym pt. "Tajemnica Elfów". Przy dźwiękach harfy mogliśmy przenieść się w magiczny świat elfów, a przy okazji poznać (...)