Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień 2022

W grudniu zaczęliśmy przygotowywać się do Świąt. Dzieci wykonały ozdoby na choinkę – łańcuch z papieru, ozdoby z patyczków, aniołki. Odbyły się warsztaty ozdób bożonarodzeniowych dla rodziców z dziećmi. Powstały renifery, elfy, bałwanki i inne ciekawe ozdoby.

Odwiedził nas oczywiście Mikołaj, rozdał wspaniałe prezenty, później spotkaliśmy się przy wspólnym, zastawionym tradycyjnymi potrawami i przysmakami stole wigilijnym.

Swój finał miała akcja charytatywna organizowana na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Solec. Niektóre dzieci z naszej grupy (Gabryś, Natalka, Sabina, Hania, Wiktor, Valeriia, Maja, Jagoda) udały się osobiście do DPS-u, tam zaśpiewały kilka kolęd i piosenek, rozdały prezenty i składały życzenia.

Któregoś dnia niespodziewanie odwiedziły nas uczennice SP34, by poczytać dzieciom książkę, spędzić z nami czas i porozmawiać.

Mieliśmy też bardzo ciekawe zajęcia prowadzone przez Wesoły Uniwersytet. Dowiedzieliśmy się jak zwierzęta spędzają zimę, jak przygotowują się do tej trudnej pory roku, które z nich zasypiają, a które pozostają aktywne. Zdecydowanie największą atrakcją był jeż Bubu, którego mogliśmy nakarmić i pogłaskać – okazało się, że kolce jeża nie zawsze kłują.

Kolejne litery, jakie pojawiły się w naszym grupowym alfabecie to K i R. Z cyfr – 6. W naszej sali mamy już na stałe nową tablicę interaktywną, która posłuży nam do ciekawych zajęć i zabaw.