Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień 2022

W grudniu zaczęliśmy przygotowywać się do Świąt. Dzieci wykonały ozdoby na choinkę – łańcuch z papieru, ozdoby z patyczków, aniołki. Odbyły się warsztaty ozdób bożonarodzeniowych dla rodziców z dziećmi. Powstały renifery, elfy, bałwanki i inne ciekawe ozdoby.

Odwiedził nas oczywiście Mikołaj, rozdał wspaniałe prezenty, później spotkaliśmy się przy wspólnym, zastawionym tradycyjnymi potrawami i przysmakami stole wigilijnym.

Swój finał miała akcja charytatywna organizowana na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Solec. Niektóre dzieci z naszej grupy (Gabryś, Natalka, Sabina, Hania, Wiktor, Valeriia, Maja, Jagoda) udały się osobiście do DPS-u, tam zaśpiewały kilka kolęd i piosenek, rozdały prezenty i składały życzenia.

Któregoś dnia niespodziewanie odwiedziły nas uczennice SP34, by poczytać dzieciom książkę, spędzić z nami czas i porozmawiać.

Mieliśmy też bardzo ciekawe zajęcia prowadzone przez Wesoły Uniwersytet. Dowiedzieliśmy się jak zwierzęta spędzają zimę, jak przygotowują się do tej trudnej pory roku, które z nich zasypiają, a które pozostają aktywne. Zdecydowanie największą atrakcją był jeż Bubu, którego mogliśmy nakarmić i pogłaskać – okazało się, że kolce jeża nie zawsze kłują.

Kolejne litery, jakie pojawiły się w naszym grupowym alfabecie to K i R. Z cyfr – 6. W naszej sali mamy już na stałe nową tablicę interaktywną, która posłuży nam do ciekawych zajęć i zabaw.