Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Maj 2022

Maj rozpoczęliśmy świątecznie – uczyliśmy się o naszych symbolach narodowych. Poznaliśmy pochodzenie i symbolikę kolorów naszej flagi i godła. Przy okazji oglądaliśmy, jak różnorodne są flagi innych krajów – mieliśmy dużo frajdy ze zgadywania. Na koniec zrobiliśmy sensoryczną pracę plastyczną przedstawiającą naszą flagę narodową.

Potem zajęliśmy się tematem książek. Wiele z nas umie już czytać i bardzo interesujemy się książkami. Każdy z nas ma swoje ulubione pozycje, które pokazywaliśmy kolegom i koleżankom, opowiadaliśmy o treści i zachęcaliśmy do przeczytania.

Ale maj to szczególny miesiąc – coraz bardziej zbliżał się Dzień Mamy, więc przygotowywaliśmy prezenty wkładając w to całe nasze serce. Oczywiście nie zapomnieliśmy o tatusiach. Wykonywaliśmy także dekoracje do przedstawienia z okazji Pożegnania przedszkola. Tak, tak – to już nasze ostatnie miesiące w Wiślanej Kropelce.

Ostatnie miesiące, ale pełne wrażeń i atrakcji – tańców i alpakoterapii, prowadzonych w ramach zajęć unijnych „Wsparcie na starcie”, które pomagają nam w wyciszeniu i ekspresji emocji oraz warsztatów Fundacji Szkatułka, które poszerzają naszą wiedze o świecie. Nie zapominajmy tez o koncertach. Zamieniamy się w melomanów raz w miesiącu i świetnie się też przy tym bawimy.

To Właśnie my – superprzedszkolaki z grupy Żólwiki ! Szkoda, że już niedługo kończymy przedszkole. Lecz przed nami nowe wyzwania, które podejmiemy z radością wakacje i szkoła.

Urodziny w tym miesiącu obchodził Kamil.