Informacja Administratora

3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

Co jemy

Oferujemy dzieciom 4 posiłki w ciągu dnia:

• śniadanie - 8.30
  • drugie śniadanie (napój lub sok oraz owoc) - 10.00
  • dwudaniowy obiad z kompotem - 12.00
  • podwieczorek - 14.30
  • w późnych godzinach popołudniowych dzieci mogą otrzymać kanapki.

W naszym przedszkolu staramy się propagować zdrowe żywienie i rezygnować ze słodkich przekąsek na rzecz orzechów i suszonych owoców.
Podajemy dzieciom także soki wyciśnięte w naszej kuchni ze świeżych owoców. Środa jest dniem wegetariańskim.

Istnieje możliwość dostosowania menu danego dziecka do jego potrzeb zdrowotnych i żywieniowych.

Woda źródlana dostępna bez ograniczeń.

Dzień tygodnia/data

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

15.04.24

Chleb z masłem, szynka konserwowa, pasztet drobiowy, ogórek kwaszony, kakao.

Drugie śniadanie: woda z miętą, jabłko

Kapuśniak z młodej kapusty, naleśniki z serem białym i polewa owocową, kompot rabarbarowy.

Chleb z masłem, jajko na twardo, papryka, herbata z cytryną.

16.04.24

Bułka z masłem, kiełbasa krakowska, pomidor, płatki owsiane na mleku.

Drugie śniadanie: słupki marchewki, woda z cytryną.

Zupa ogórkowa kotlet schabowy, ziemniaki, sałata lodowa z ogórkiem, koperkiem i sosem jogurtowym, kompot wiśniowy.

Zapiekanki z serem, rukola, herbata ziołowa.

17.04.24

Chleb z masłem, pasta z łososia wędzonego, powidła, bawarka.

Drugie śniadanie: mięta z cytryną, gotowany burak.

Zupa krupnik z zieleniną, spaghetti Napoli z sosem pomidorowym, parmezanem i bazylią, kompot truskawkowy.

Chleb z masłem, twarożek ze szczypiorkiem, kiełki, herbata owocowa.

18.04.24

Bułka z masłem, szynka drobiowa, rzodkiewka, kasza manna na mleku.

Drugie śniadanie: woda z truskawkami, banan.

Zupa szczawiowa pulpet drobiowy w koperkowym, kasza pęczak, fasolka szparagowa z masełkiem, kompot wieloowocowy.

Chleb z masłem, pasta z wędliny, roszponka, jabłko, herbata.

19.04.24

Chleb z masłem, ser żółty, schab pieczony, rzodkiewka, kawa Inka.

II śniadanie: gruszka, woda z pomarańczami.

Barszcz czerwony, kotlet jajeczny, ziemniaki, surówka wiosenna – sałata, rzodkiewka, ogórek świeży, kompot porzeczkowy.

Bułka z masłem, kisiel z jabłkiem, ciastka zbożowe.