Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dyżur wakacyjny

W wakacje 2022

Wracamy do dyżurów wakacyjnych, na które można zapisać dzieci w ciągu całych wakacji do wybranych przedszkoli. Nasze przedszkole będzie będzie dyżurować w dniach 16 - 31 sierpnia.

Terminy dyżuru w innych przedszkolach.

Harmonogram zapisów na opiekę wakacyjną w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych.

Opłata za cały dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu wynosi 168 zł. Prosimy o wpłacanie tej kwoty.

Jeśli dziecko będzie krócej chodziło do naszego przedszkola, prosimy o wpłacanie wyliczonej kwoty za dni robocze, w których będzie obecne. 

Opłata za żywienie stawka – 14 zł dziennie (śniadanie - 4,20 zł, obiad - 7 zł, podwieczorek - 2,80 zł). W zależności od godzin w jakich dziecko przebywa w przedszkolu, może korzystać z wszystkich posiłków albo z dwóch (śniadania i obiadu - 11,20 zł lub obiadu i podwieczorku - 9.80 zł). 

Zasady opłaty:
  • Nieobecność dziecka w danym dniu zgłaszamy do godziny 8.30 osobiście lub telefonicznie nauczycielce z grupy.
  • Opłatę można wnosić tylko w formie Przelewu bankowego na konto bankowe.  Bardzo prosimy o uważne dokonywanie wpłat: na właściwe konto, bez tzw. zaokrągleń  kwoty oraz z dokładnymi danymi dziecka i opisem za co jest wnoszona opłata.
Numer konta:
  • opłata za żywienie: numer konta - 83 1030 1508 0000 0005 5107 7012

w tytule przelewu – imię i nazwisko dziecka, miesiąc, tekst „żywienie dziecka w przedszkolu”, kwota, (na przykład: Jaś Kowalski, maj, żywienie 160 zł)