Informacja Administratora

Osiągnięcia

• Zdobyliśmy trzecie miejsce na IV Śródmiejskim Przeglądzie Tańca i Piosenki przy porywającej publiczność muzyce z Beskidu Niskiego i Bieszczad. Dzieci wykonały taneczną interpretację składanki muzyki łemkowskiej. Oryginalność muzyki, śpiewna gwara oraz humor jednej z trzech części utworu pt. "Z tamtej strony jiziora" bardzo spodobał się publiczności, która się świetnie bawiła podczas występu naszych przedszkolaków.
  • Jesteśmy przedszkolem pilotażowym uczestniczącym w projekcie finansowanym przez UE we współpracy z UW - Wydziałem Lingwistycznym. Nasze dzieci zgłębiają kulturę francuską i kształcą zdolności językowe.
  • Zakwalifikowaliśmy się do projektu współfinansowanego ze środków UE "Dobra praktyka kluczem do profesjonalizmu w edukacji" we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim.
  • Zdobyliśmy 2 nagrodę w ogólnopolskim konkursie wydawnictwa Wolter Kluwers "POMOST III - czyli przekraczanie progów edukacyjnych.
  • Zdobyliśmy Certyfikat "Wiślanej Szkoły" poświadczający zaangażowanie w działania na rzecz rzeki Wisły w Warszawie. A ponieważ uplasowaliśmy się na drugim miejscu wśród 54 warszawskich placówek edukacyjnych, otrzymaliśmy również czek o wartości 500 zł na pomoce dydaktyczne.
  • Zdobyliśmy wyjątkowy złoty certyfikat programu edukacyjnego "Jesteśmy przyjaciółmi Króla Maciusia I".
  • Zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia w dzielnicowym konkursie plastycznym "Mój pluszowy miś".
  • Zdobyliśmy Certyfikat "Chronimy Dzieci". Bliższe informacje w zakładce Chronimy dzieci.
  • Zdobyliśmy I oraz II miejsce w Śródmiejskim Przeglądzie Tańca i Piosenki Ludowej

Konkursy, w których bierzemy udział:

• I, II, III, IV, V  Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędowy Czas…”
  • Olimpiady Przedszkolaka organizowana przez SP34
  • Przegląd teatralny „Lalka i ja”
  • Przegląd wokalno-recytatorski „Pochwal się co potrafisz”
  • Konkurs plastyczny „Ze zbędnego coś nowego”
  • Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną organizowanym przez fundację ‘Bo warto”.
  • IX Przedszkolny Festiwalu Piosenki Angielskiej
  • Konkurs fotograficzny “Moja Warszawa-ciekawe miejsca”
  • Konkurs plastyczny “Świąteczne cuda z łyżki drewnianej”
  • Konkurs plastyczny “Każda gałązeczka to świąteczna bajeczka”