Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Czerwiec 2021

Za nami czerwiec pełen wrażeń i super wydarzeń. 

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole zamieniło się w raj dla każdego przedszkolaka. Była dmuchana zjeżdżalnia, łapaliśmy duże bańki mydlane, pokonywaliśmy trasę w miasteczku rowerowym, robiliśmy sobie zdjęcia z kolegą lub koleżanką w fotobudce, wzięliśmy udział w pokazie planetarium oraz w treningu piłki nożnej prowadzonym przez trenerów ze sportowego przedszkola, kosztowaliśmy pysznych zdrowych owoców oblanych przez fontannę czekolady, malowaliśmy rękami po folii stretchowej, tańczyliśmy z sercem pluszowym, a nasze panie malowały nam buzie i zamieniały nas w różne postacie :) To był najlepszy dzień w całym roku szkolnym!

W tym miesiącu mogliśmy wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorki z Fundacji Szkatułka i zamienić się w małych konstruktorów, ponieważ zajęcia dotyczyły architektury i konstrukcji. Wszystkie przedszkolaki tworzyły wspólną konstrukcję, którą można było przez długi czas podziwiać na naszej sali gimnastycznej. 

Czerwiec to dla nas czas pożegnań. Żegnamy się z najstarszymi przedszkolakami, które od września zaczną naukę w szkole, dlatego Żółwiki wraz z nauczycielkami i rodzicami spędziły fantastyczne popołudnie w parku młocińskim. Było oficjalne pożegnanie przedszkola, rozdanie dyplomów, podziękowania, a także czas przepełniony radością, zabawą i śmiechem.

W czerwcu odbyły się również drugie warsztaty Szkatułki dotyczące teatru. Dzieci zapoznawały się z maskami, scenografią, charakteryzacją, perukami. Przypominaliśmy sobie też rodzaje teatrzyków i poznawaliśmy różne zawody związane z teatrem. Wspólnie wykonaliśmy kostium ptaka.

Pod koniec czerwca odwiedziła nas pani Gabrysia z Fundacji Szkatułka i wraz z koleżanką poprowadziła dla nas warsztaty przyrodnicze na terenie przedszkola. Badaliśmy przyrodę, oglądaliśmy drzewa, korę, liście, obserwowaliśmy owady. Dowiedzieliśmy się dlaczego drzewa są ważne i co możemy zrobić żeby je chronić. Bardzo byliśmy ciekawi też co kryje się w trawie i podglądaliśmy przez lupy różne owady :)

W tym miesiącu odbyły się również pikniki rodzinne w Kropelkach, Raczkach i Rybkach. Przedszkolaki i panie nauczycielki zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy i spędzenia czasu na wykonywaniu różnych aktywności na świeżym powietrzu. W każdej grupie dużą popularnością cieszyło się przeciąganie liny, śmiechu było co niemiara :) 

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za współpracę, zaangażowanie w życie przedszkola, dobre słowa i pomoc w organizowaniu atrakcji dla dzieci :)