Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Czerwiec 2021

Za nami czerwiec pełen wrażeń i super wydarzeń. 

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole zamieniło się w raj dla każdego przedszkolaka. Była dmuchana zjeżdżalnia, łapaliśmy duże bańki mydlane, pokonywaliśmy trasę w miasteczku rowerowym, robiliśmy sobie zdjęcia z kolegą lub koleżanką w fotobudce, wzięliśmy udział w pokazie planetarium oraz w treningu piłki nożnej prowadzonym przez trenerów ze sportowego przedszkola, kosztowaliśmy pysznych zdrowych owoców oblanych przez fontannę czekolady, malowaliśmy rękami po folii stretchowej, tańczyliśmy z sercem pluszowym, a nasze panie malowały nam buzie i zamieniały nas w różne postacie :) To był najlepszy dzień w całym roku szkolnym!

W tym miesiącu mogliśmy wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorki z Fundacji Szkatułka i zamienić się w małych konstruktorów, ponieważ zajęcia dotyczyły architektury i konstrukcji. Wszystkie przedszkolaki tworzyły wspólną konstrukcję, którą można było przez długi czas podziwiać na naszej sali gimnastycznej. 

Czerwiec to dla nas czas pożegnań. Żegnamy się z najstarszymi przedszkolakami, które od września zaczną naukę w szkole, dlatego Żółwiki wraz z nauczycielkami i rodzicami spędziły fantastyczne popołudnie w parku młocińskim. Było oficjalne pożegnanie przedszkola, rozdanie dyplomów, podziękowania, a także czas przepełniony radością, zabawą i śmiechem.

W czerwcu odbyły się również drugie warsztaty Szkatułki dotyczące teatru. Dzieci zapoznawały się z maskami, scenografią, charakteryzacją, perukami. Przypominaliśmy sobie też rodzaje teatrzyków i poznawaliśmy różne zawody związane z teatrem. Wspólnie wykonaliśmy kostium ptaka.

Pod koniec czerwca odwiedziła nas pani Gabrysia z Fundacji Szkatułka i wraz z koleżanką poprowadziła dla nas warsztaty przyrodnicze na terenie przedszkola. Badaliśmy przyrodę, oglądaliśmy drzewa, korę, liście, obserwowaliśmy owady. Dowiedzieliśmy się dlaczego drzewa są ważne i co możemy zrobić żeby je chronić. Bardzo byliśmy ciekawi też co kryje się w trawie i podglądaliśmy przez lupy różne owady :)

W tym miesiącu odbyły się również pikniki rodzinne w Kropelkach, Raczkach i Rybkach. Przedszkolaki i panie nauczycielki zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy i spędzenia czasu na wykonywaniu różnych aktywności na świeżym powietrzu. W każdej grupie dużą popularnością cieszyło się przeciąganie liny, śmiechu było co niemiara :) 

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za współpracę, zaangażowanie w życie przedszkola, dobre słowa i pomoc w organizowaniu atrakcji dla dzieci :)