Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień 2019

W grudniu wiele się działo.

Na początku we wszystkich grupach obchodziliśmy Mikołajki. Wzięliśmy udział w specjalnie przygotowanych z tej okazji zabawach oraz znaleźliśmy super podarunki od Świętego Mikołaja. A to był dopiero początek niespodzianek!

W grudniu wzięliśmy również udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorów z Fundacji Szkatułka pt."Wrony i gawrony". Jak zawsze nasza wiedza ogólna rozwinęła się o nowe ciekawe informacje dotyczące tych ptaków.

W tym miesiącu Pani Agata z okazji Dnia Herbaty przygotowała dla nas pokaz z parzenia różnych smaków tego napoju oraz podzieliła się z nami ciekawostkami o herbacie. Mogliśmy też przejść tor przeszkód z filiżanką i sprawdzić kto potrafi zachować równowagę nawet w ekstramalnych warunkach.

Przez 2 tygodnie grudnia trwała akcja charytatywna zorganizowana przez nasze przedszkole. W tym cudownym, magicznym czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia nie zapomnieliśmy o najstarszych osobach. Dzięki naszej akcji "Od Juniora dla Seniora" spełniliśmy marzenia pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej Św. Franciszka Salezego.

W grudniu obejrzeliśmy też zabawne przedstawienie teatralne ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Robiliśmy sobie także zdjęcia z Mikołajem i zostaliśmy obdarowani jeszcze jedną fantastyczną paczką prosto z fabryki Mikołaja.

Przed Świętami zaprosiliśmy naszych Rodziców na spotkanie wigilijne i zaprezentowaliśmy im różne występy artystyczne, które wprowadziły nas w radosny czas oczekiwania.