Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień 2019

W grudniu wiele się działo.

Na początku we wszystkich grupach obchodziliśmy Mikołajki. Wzięliśmy udział w specjalnie przygotowanych z tej okazji zabawach oraz znaleźliśmy super podarunki od Świętego Mikołaja. A to był dopiero początek niespodzianek!

W grudniu wzięliśmy również udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorów z Fundacji Szkatułka pt."Wrony i gawrony". Jak zawsze nasza wiedza ogólna rozwinęła się o nowe ciekawe informacje dotyczące tych ptaków.

W tym miesiącu Pani Agata z okazji Dnia Herbaty przygotowała dla nas pokaz z parzenia różnych smaków tego napoju oraz podzieliła się z nami ciekawostkami o herbacie. Mogliśmy też przejść tor przeszkód z filiżanką i sprawdzić kto potrafi zachować równowagę nawet w ekstramalnych warunkach.

Przez 2 tygodnie grudnia trwała akcja charytatywna zorganizowana przez nasze przedszkole. W tym cudownym, magicznym czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia nie zapomnieliśmy o najstarszych osobach. Dzięki naszej akcji "Od Juniora dla Seniora" spełniliśmy marzenia pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej Św. Franciszka Salezego.

W grudniu obejrzeliśmy też zabawne przedstawienie teatralne ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Robiliśmy sobie także zdjęcia z Mikołajem i zostaliśmy obdarowani jeszcze jedną fantastyczną paczką prosto z fabryki Mikołaja.

Przed Świętami zaprosiliśmy naszych Rodziców na spotkanie wigilijne i zaprezentowaliśmy im różne występy artystyczne, które wprowadziły nas w radosny czas oczekiwania.