Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grudzień 2020

W grudniu, tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się akcja charytatywna na rzecz seniorów z Domu Opieki Społecznej im. św. Franciszka Salezego. Akcja spotkała się z dużą przychylnością ze strony rodziców naszych wychowanków i wspólnie udało się zebrać potrzebną ilość prezentów dla pensjonariuszy DPS-u. Mamy nadzieję, że u wszystkich obdarowanych zagościł uśmiech po otrzymaniu upominku. 

W tym miesiącu wzięliśmy też udział w konkursie międzygrupowym na ozdobę bożonarodzeniową. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody a przepiękne i kreatywne prace można podziwiać w drodze do przedszkola - są wywieszone na ogrodzeniu jako wystawa.

Z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wysłuchaliśmy koncertu muzycznego pt. "Magiczne święta" oraz obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. "List do Świętego Mikołaja". 

W grudniu nie mogło też zabraknąć wizyty wspaniałego, długo wyczekiwanego gościa - Świętego Mikołaja. Wszyscy z radością go przywitaliśmy, wyprzytulaliśmy oraz porobiliśmy sobie z nim zdjęcia. A Mikołaj jak to Mikołaj przyniósł nam wspaniałe prezenty i każdemu z nas poświęcił swój czas.

Przed samą przerwą świąteczną, w swoich grupach zasiedliśmy do wigilii. Dzieliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i próbowaliśmy tradycyjnych potraw. 

To był bardzo wyjątkowy czas dla nas wszystkich.