Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kwiecień 2021

W kwietniu, pomimo ograniczeń związanych z funkcjonowaniem przedszkoli, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID 19, wzięliśmy udział w ciekawych wydarzeniach.

Po powrocie do przedszkola obchodziliśmy Dzień Ziemi: uczyliśmy się segregować śmieci, rozwiązywaliśmy zagadki, jak pomóc Ziemi. Wykonywaliśmy doświadczenia o wysypisku śmieci, śpiewaliśmy ekologiczne piosenki oraz wymyślaliśmy hasła, które mają nam pomóc chronić Ziemie przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

W tym miesiącu udało nam się również wziąć udział w warsztatach prowadzonych przed edukatorki z Fundacji Szkatułka pt. "Rzeźba". Oglądaliśmy różne zdjęcia rzeźb, wykonanych przez sławnych artystów, a także mogliśmy sami się w nich zamienić i ulepić swoje dzieła sztuki.

Pod koniec kwietnia gościliśmy animatorow z Wesołego Uniwersytetu, którzy w ciekawy i zabawny sposób opowiedzili nam o metamorfozach zachodzących w przyrodzie. Przyprowadzili ze sobą także niecodziennego kompana: pana lub panią żabę. Mogliśmy przyjrzeć się z bliska jak z małej kijanki widocznej na zdjęciu rozwija się duża żaba.

Nie taki miesiąc krótki jak się wydawał. Zdążyliśmy się wiele nauczyć! :)