Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Lipiec 2021

W lipcu Rybki i Żółwiki odwiedziły Muzeum Narodowe gdzie dowiedziały się wiele o pracowni malarza, sposobach wytwarzania farb oraz na czym kiedyś malowano. A to wszystko na podstawie sztuki średniowiecznej i malarstwa Anny Bilińskiej. Na koniec dzieci odgadywały zagadki, i rozpoznawały atrybuty malarza.

W tym miesiącu edukatorki z Fundacji Szkatułka poprowadziły dla nas wakacyjne warsztaty pod tytułem: witraż. Oglądaliśmy różne witraże, dowiedzieliśmy się z czego są wykonane i gdzie najczęściej można je zobaczyć. Mogliśmy też sami wykonać swoje witraże i zabrać je na pamiątkę do domu.

Jak to mówią do trzech razy sztuka. W lipcu wreszcie udało nam się wybrać na wycieczkę do Parku Linowego Bielany. Bawiliśmy się fantastycznie, czerpaliśmy energię prosto ze słońca i korzystaliśmy z atrakcji bez przerwy… No może z małymi na picie i jedzenie :).

Deszczowe lipcowe przedpołudnie umilili nam niezawodni Gucio i Duduś! Ich wakacyjny koncert był jak zawsze pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Wzięliśmy udział w warsztatach żywieniowych prowadzonych w ramach kampanii „Wiem co jem” Urzędu m. st. Warszawa pt. „Jem owoce i warzywa! W nich największa moc się skrywa”. Degustowaliśmy pyszne warzywka i owoce i rozmawialiśmy o ich zdrowotnych właściwościach.

Jeszcze przed przerwą w pracy przedszkola, tata naszej koleżanki Julki z grupy Raczków i jego kolega zorganizowali dla nas i poprowadzili trening piłki nożnej. Bardzo dziękujemy! :)