Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Lipiec 2021

W lipcu Rybki i Żółwiki odwiedziły Muzeum Narodowe gdzie dowiedziały się wiele o pracowni malarza, sposobach wytwarzania farb oraz na czym kiedyś malowano. A to wszystko na podstawie sztuki średniowiecznej i malarstwa Anny Bilińskiej. Na koniec dzieci odgadywały zagadki, i rozpoznawały atrybuty malarza.

W tym miesiącu edukatorki z Fundacji Szkatułka poprowadziły dla nas wakacyjne warsztaty pod tytułem: witraż. Oglądaliśmy różne witraże, dowiedzieliśmy się z czego są wykonane i gdzie najczęściej można je zobaczyć. Mogliśmy też sami wykonać swoje witraże i zabrać je na pamiątkę do domu.

Jak to mówią do trzech razy sztuka. W lipcu wreszcie udało nam się wybrać na wycieczkę do Parku Linowego Bielany. Bawiliśmy się fantastycznie, czerpaliśmy energię prosto ze słońca i korzystaliśmy z atrakcji bez przerwy… No może z małymi na picie i jedzenie :).

Deszczowe lipcowe przedpołudnie umilili nam niezawodni Gucio i Duduś! Ich wakacyjny koncert był jak zawsze pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Wzięliśmy udział w warsztatach żywieniowych prowadzonych w ramach kampanii „Wiem co jem” Urzędu m. st. Warszawa pt. „Jem owoce i warzywa! W nich największa moc się skrywa”. Degustowaliśmy pyszne warzywka i owoce i rozmawialiśmy o ich zdrowotnych właściwościach.

Jeszcze przed przerwą w pracy przedszkola, tata naszej koleżanki Julki z grupy Raczków i jego kolega zorganizowali dla nas i poprowadzili trening piłki nożnej. Bardzo dziękujemy! :)