Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Listopad 2019

W tym roku z okazji 11 listopada obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. „Ziuk Piłsudski”. Wspólnie  z aktorami, Panią Dyrektor, nauczycielkami i wszystkimi przedszkolakami odśpiewaliśmy hymn narodowy a następnie udaliśmy się na marszobieg do miejsc pamięci narodowej, gdzie złożyliśmy kwiaty i znicze.

W tym miesiącu wzięliśmy również udział w warsztatach prowadzonych przez fundację Szkatułka: „Dom dla kota” oraz „Gleba i skały”, a także wykonywaliśmy eksperymenty z wodą.

Uczestniczyliśmy też w warsztatach tanecznych. Uczyliśmy się ciekawych układów i bawiliśmy w rytmie wesołej muzyki. Wszystkie grupy mogły rozwijać swój talent taneczny i trochę rozruszać swoje młode kości.

Podczas koncertu muzycznego „Dźwięki z warsztatu” stworzyliśmy naszą małą orkiestrę. Graliśmy na przedmiotach wykorzystywanych przy pracach konstrukcyjnych, a głównym narzędzio-instrumentem była piła.

Dzień Buraka obchodzony jest 24 listopada. Tego dnia obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy prezentację multimedialną o super właściwościach buraka. Obejrzeliśmy również ciekawy filmik skąd pochodzi burak i jak rośnie. Przeszliśmy tor przeszkód oraz wspólnie z rodzicami wymyśliliśmy rymowanki o buraczku nieboraczku.

W listopadzie tradycyjnie jak co roku daliśmy odpocząć naszym ulubionym zabawkom i tworzyliśmy sobie nowe za pomocą surowców wtórnych przyniesionych przez rodziców. Pomysłów było co niemiara. Rozwijaliśmy swoją kreatywność i wyobraźnię.

W tym miesiącu odwiedzili nas też zeszłoroczni absolwenci. Pojawili się w licznym składzie, aby poopowiadać o swoich postępach w szkole, a także przypomnieć sobie miłe, przedszkolne czasy i pobawić się w starym gronie przyjaciół : )

Dodatkowo wśród listopadowych atrakcji świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia i Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Starsze grupy zorganizowały wspólnie z rodzicami Andrzejki, na których czarowali i wróżyli by poznać swoją przyszłość.