Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Listopad 2019

W tym roku z okazji 11 listopada obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. „Ziuk Piłsudski”. Wspólnie  z aktorami, Panią Dyrektor, nauczycielkami i wszystkimi przedszkolakami odśpiewaliśmy hymn narodowy a następnie udaliśmy się na marszobieg do miejsc pamięci narodowej, gdzie złożyliśmy kwiaty i znicze.

W tym miesiącu wzięliśmy również udział w warsztatach prowadzonych przez fundację Szkatułka: „Dom dla kota” oraz „Gleba i skały”, a także wykonywaliśmy eksperymenty z wodą.

Uczestniczyliśmy też w warsztatach tanecznych. Uczyliśmy się ciekawych układów i bawiliśmy w rytmie wesołej muzyki. Wszystkie grupy mogły rozwijać swój talent taneczny i trochę rozruszać swoje młode kości.

Podczas koncertu muzycznego „Dźwięki z warsztatu” stworzyliśmy naszą małą orkiestrę. Graliśmy na przedmiotach wykorzystywanych przy pracach konstrukcyjnych, a głównym narzędzio-instrumentem była piła.

Dzień Buraka obchodzony jest 24 listopada. Tego dnia obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy prezentację multimedialną o super właściwościach buraka. Obejrzeliśmy również ciekawy filmik skąd pochodzi burak i jak rośnie. Przeszliśmy tor przeszkód oraz wspólnie z rodzicami wymyśliliśmy rymowanki o buraczku nieboraczku.

W listopadzie tradycyjnie jak co roku daliśmy odpocząć naszym ulubionym zabawkom i tworzyliśmy sobie nowe za pomocą surowców wtórnych przyniesionych przez rodziców. Pomysłów było co niemiara. Rozwijaliśmy swoją kreatywność i wyobraźnię.

W tym miesiącu odwiedzili nas też zeszłoroczni absolwenci. Pojawili się w licznym składzie, aby poopowiadać o swoich postępach w szkole, a także przypomnieć sobie miłe, przedszkolne czasy i pobawić się w starym gronie przyjaciół : )

Dodatkowo wśród listopadowych atrakcji świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia i Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Starsze grupy zorganizowały wspólnie z rodzicami Andrzejki, na których czarowali i wróżyli by poznać swoją przyszłość.