Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Listopad 2020

W listopadzie obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dołączyliśmy do akcji #szkoła do hymnu i odśpiwaliśmy hymn narodowy, a także obejrzeliśmy koncert patriotyczny - online. Przypomnieliśmy sobie dlaczego to święto jest tak ważne dla Polaków, wysłuchaliśmy różnych pieśni patriotycznych i wymienialiśmy symbole narodowe.

W tym miesiącu panie  z grupy Żółwików zorganizowały konkurs "Kukiełki z warzyw i owoców". Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami mogły stworzyć niesamowite postacie z wymienionych produktów i przyozdobić nimi nasz przedszkolny ogród. Konkurs cieszył się tak dużym powodzeniem, a prace były tak nieziemsko urocze, że każdy kto wziął udział otrzymał dyplom i nagrodę. 

Młodsze grupy: Kropelki i Raczki, obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Obydwie grupy poznały historię tego dnia, a także wykonywały super niedźwiedzie zadania! Kropelki rozpoznawały za pomocą dotyku misia, a za pomocą węchu i smaku pyszny miodek. Dodatkowo wykonały misiową gimnastykę. Raczki natomiast uczyły sie kodowania, a także angielskiego z Teddy Eddie!

Wszystkie grupy zaś świętowały Dzień Życzliwości i wykonały serca, na których widniała przysięga jaką złożyli, a także ozodbione serca, ktorymi się pod tym przyrzeczeniem podpisali :)