Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Luty 2020

Luty zaczęliśmy od obchodów Dnia Marchewki. Chociaż to wydarzenie świętowane jest w kwietniu, to my już w lutym poznawaliśmy wspaniałe właściwości marchewki. Marchewkowo było na talerzu oraz na zajęciach. Pani Magda przygotowała dla nas interaktywną prezentację, gdzie mogliśmy wykonywać zadania na tablicy multimedialnej, a także duże plansze z szablonem marchewki, którą mogliśmy własnoręcznie ozdobić.

Wszystkie przedszkolaki świetnie bawiły się na balu karnawałowym, w końcu luty to czas tańców. Kreatywność i twórczość nie znała granic, stroje były zachwycające a my wyglądaliśmy wyjątkowo. Tegoroczny bal uświetnił również pokaz artystyczny w wykonaniu cyrkowca i jego pomocnika - uroczego pieska.

W tym miesiącu oglądaliśmy również przedstawienie teatralne pt. "Dziadek do orzechów". Lubimy kiedy czytane przez nasze panie opowiadanie możemy zobaczyć na scenie, w wykonaniu aktorów.

Na koncercie muzycznym z Guciem i Dudusiem poznaliśmy instrument o nazwie ukulele. Mogliśmy na nim zagrać i super się przy tym bawiliśmy.

W lutym oprócz karnawału obchodzone jest też święto zakochanych - Walentynki. My w tym roku z miłości do siebie samych i naszych serduszek spędzaliśmy ten dzień aktywnie i zdrowotnie. Dowiedzieliśmy się co jest dobre dla naszego serca a co nie.

W tym miesiącu w naszych grupach królowało kodowanie na dywanie. W grupie Raczków dzieci razem z Babą Jagą kodowały i odkodowywały jej chatkę a także porządkowały ogródek. w Grupie Rybek dzieci kombinowały z kolorowymi kubkami. Układały sudoku, ustawiały je według kodu. A w grupie Żółwików dzieci obchodziły zakodowany Dzień Dinozaura. Bawiły się w archeologów i paleontologów, grały w 3 kubki, dino sudoku, a także wydając komendy prowadziły Dinozaura do domu.

W lutym Kropelki i dwie starsze grupy wzięły również udział w torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 34, a także brały udział w warsztatach prowadzonych przed edukatorów z Fundacji Szkatułka, o ptakach i gadach.

Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły też w warsztatach tanecznych i uczyły się nowych układów do znanej im muzyki :)