Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Luty 2020

Luty zaczęliśmy od obchodów Dnia Marchewki. Chociaż to wydarzenie świętowane jest w kwietniu, to my już w lutym poznawaliśmy wspaniałe właściwości marchewki. Marchewkowo było na talerzu oraz na zajęciach. Pani Magda przygotowała dla nas interaktywną prezentację, gdzie mogliśmy wykonywać zadania na tablicy multimedialnej, a także duże plansze z szablonem marchewki, którą mogliśmy własnoręcznie ozdobić.

Wszystkie przedszkolaki świetnie bawiły się na balu karnawałowym, w końcu luty to czas tańców. Kreatywność i twórczość nie znała granic, stroje były zachwycające a my wyglądaliśmy wyjątkowo. Tegoroczny bal uświetnił również pokaz artystyczny w wykonaniu cyrkowca i jego pomocnika - uroczego pieska.

W tym miesiącu oglądaliśmy również przedstawienie teatralne pt. "Dziadek do orzechów". Lubimy kiedy czytane przez nasze panie opowiadanie możemy zobaczyć na scenie, w wykonaniu aktorów.

Na koncercie muzycznym z Guciem i Dudusiem poznaliśmy instrument o nazwie ukulele. Mogliśmy na nim zagrać i super się przy tym bawiliśmy.

W lutym oprócz karnawału obchodzone jest też święto zakochanych - Walentynki. My w tym roku z miłości do siebie samych i naszych serduszek spędzaliśmy ten dzień aktywnie i zdrowotnie. Dowiedzieliśmy się co jest dobre dla naszego serca a co nie.

W tym miesiącu w naszych grupach królowało kodowanie na dywanie. W grupie Raczków dzieci razem z Babą Jagą kodowały i odkodowywały jej chatkę a także porządkowały ogródek. w Grupie Rybek dzieci kombinowały z kolorowymi kubkami. Układały sudoku, ustawiały je według kodu. A w grupie Żółwików dzieci obchodziły zakodowany Dzień Dinozaura. Bawiły się w archeologów i paleontologów, grały w 3 kubki, dino sudoku, a także wydając komendy prowadziły Dinozaura do domu.

W lutym Kropelki i dwie starsze grupy wzięły również udział w torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 34, a także brały udział w warsztatach prowadzonych przed edukatorów z Fundacji Szkatułka, o ptakach i gadach.

Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły też w warsztatach tanecznych i uczyły się nowych układów do znanej im muzyki :)