Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Luty 2021

W tym miesiącu wszystkie przedszkolaki mogły spełnić swoje marzenia i przebrać się za swoją ulubioną postać, a to wszystko za sprawą karnawałowego szaleństwa. Na początku lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy "Bal w koronie", każda grupa w swoich salach tańczyła i bawiła się przy dźwiękach skocznej, wesołej muzyki. Radości i tańcom nie było końca a dodatkowo, chętne dzieci wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w specjalnie przygotowanym na ten czas konkursie pt. "Korona Króla i Królowej". Dzieci zaprezentowały swoje kreatywne nakrycia głowy podczas balu w przedszkolu i powstała niemała galeria prac :) Wszystkie korony były wyjątkowe i prawdziwie królewskie. 

Na warsztatach malarskich prowadzonych przez edukatorki z Fundacji Szkatułka zapoznaliśmy się z zawodem i atrybutami malarza: mieszaliśmy farby, aby powstawały nowe kolory, oglądaliśmy dzieła sztuki wielkich malarzy, zapoznaliśmy się z niezbędnikiem malarza jakim jest: sztaluga, paleta na farby oraz płótno. Na koniec wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną na białym płótnie. Powstało prawdziwe arcydzieło. 

Luty choć jest najkrótszym miesiącem w roku to wcale nie jest nudny i monotonny. W Wiślanej Kropelce obchodziliśmy Tłusty Czwartek troszkę inaczej nić tradycyjnie. W naszych grupach tego dnia powstawały same zdrowe przekąsaki w postaci: babeczek, rogalików, ciasteczek, kulek mocy z wiórkami kokosowymi i daktylami. Trzeba przyznać, że jesteśmy kulinarnymi zdolniachami i żadnej pracy się nie boimy.

W tym miesiącu świętowaliśy również Walentynki. Dowiedzieliśmy się co to za święto, rozmawialiśmy o przyjaźni i o tym czym jest miłość i jak można okazać różne uczucia, rozdaliśmy walentynki ukochanym koleżankom, kolegom i paniom.  Przez cały dzień rozdawaliśmy dobrą energię, pełną sympatii i uczucia.