Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Styczeń 2020

W styczniu wzięliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorów z Fundacji Szkatułka pt. "Dzieciństwo zwierząt" oraz "Płazy". Obejrzeliśmy ciekawe prezentacje multimedialne, rozwiązywaliśmy zadania na temat zwierząt, żab i innych stworzeń, uważnie słuchaliśmy żeby przekazać poznane informacje naszym rodzicom.

W tym miesiącu gościliśmy również panią weterynarz, która odwiedziła nas z nietypowymi postaciami: bezkręgowcami i szarańczą. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie, ponieważ z bliska mogliśmy zobaczyć jak wyglądają na pozór straszne i nieznanie nam na co dzień zwierzęta.

Obchodziliśmy także Dzień Papryki. Pani Weronika przygotowała dla nas ciekawe zadania, aktywności, a także prezentację multimedialną i opowiedziała nam parę ciekawostek o tym warzywie. Rozwiązywaliśmy też zadania na kartach pracy, a także kolorowaliśmy duża kolorowankę z papryką. 

W styczniu jak co roku obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przygotowaliśmy przepiękne występy, poczęstunek oraz zaproszenia, aby babcia z dziadkiem mogła wspólnie ze swoimi wnukami i wnuczkami świętować ten wspaniały i wyjątkowy dzień.

W tym miesiącu odwiedził nas teatrzyk z przedstawieniem teatralnym pt. "Czerwony Kapturek - pędzi na ratunek". Obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy historię Czerwonego Kapturka, który idąc do babci nie dał się zwieść złemu wilkowi i bezpiecznie dostarczył babci koszyczek smakołyków, który dała mu mama. Przypomnieliśmy sobie również najważniejsze numery alarmowe: na policję, pogotowie, straż pożarną. A za uważne oglądanie dostaliśmy super dyplomy od aktorów.

Na koniec wspólnie z Guciem i Dudusiem na koncercie muzycznym "Karnawałowa grupa- batakuda" stworzyliśmy przedszkolną orkiestrę karnawałową prosto z Rio De Janerio.