Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Styczeń 2020

W styczniu wzięliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorów z Fundacji Szkatułka pt. "Dzieciństwo zwierząt" oraz "Płazy". Obejrzeliśmy ciekawe prezentacje multimedialne, rozwiązywaliśmy zadania na temat zwierząt, żab i innych stworzeń, uważnie słuchaliśmy żeby przekazać poznane informacje naszym rodzicom.

W tym miesiącu gościliśmy również panią weterynarz, która odwiedziła nas z nietypowymi postaciami: bezkręgowcami i szarańczą. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie, ponieważ z bliska mogliśmy zobaczyć jak wyglądają na pozór straszne i nieznanie nam na co dzień zwierzęta.

Obchodziliśmy także Dzień Papryki. Pani Weronika przygotowała dla nas ciekawe zadania, aktywności, a także prezentację multimedialną i opowiedziała nam parę ciekawostek o tym warzywie. Rozwiązywaliśmy też zadania na kartach pracy, a także kolorowaliśmy duża kolorowankę z papryką. 

W styczniu jak co roku obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przygotowaliśmy przepiękne występy, poczęstunek oraz zaproszenia, aby babcia z dziadkiem mogła wspólnie ze swoimi wnukami i wnuczkami świętować ten wspaniały i wyjątkowy dzień.

W tym miesiącu odwiedził nas teatrzyk z przedstawieniem teatralnym pt. "Czerwony Kapturek - pędzi na ratunek". Obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy historię Czerwonego Kapturka, który idąc do babci nie dał się zwieść złemu wilkowi i bezpiecznie dostarczył babci koszyczek smakołyków, który dała mu mama. Przypomnieliśmy sobie również najważniejsze numery alarmowe: na policję, pogotowie, straż pożarną. A za uważne oglądanie dostaliśmy super dyplomy od aktorów.

Na koniec wspólnie z Guciem i Dudusiem na koncercie muzycznym "Karnawałowa grupa- batakuda" stworzyliśmy przedszkolną orkiestrę karnawałową prosto z Rio De Janerio.