Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wrzesień 2019

Wrześniowy czas w Przedszkolu zleciał nam bardzo szybko, a to za sprawą wielu atrakcji jakie miały miejsce w tym miesiącu.

Po pierwsze na samym początku naszego oswajania się ponownie z przedszkolem, odwiedziła nas Pani weterynarz z małym zwierzątkiem, które wcale nie bało się dzieci. Świnka morska a mianowicie kawia, dzielnie zwiedzała kąty w Wiślanej Kropelce. Mogliśmy ją pogłaskać i posłuchać ciekawostek na jej temat.

Gościliśmy również aktorów z przedstawieniem teatralnym pt. "Ropuch i Tęcza". Dzieci z zainteresowaniem i skupieniem oglądały losy Żaby i jej przyjaciół.

W trzecim tygodniu września wzięliśmy udział w koncercie muzycznym pt. "Mały Słonik". Zapoznaliśmy się z instrumentem o nazwie fagot, posłuchaliśmy historii o słoniu oraz tańczyliśmy przy dźwiękach instrumentów.

20 września Obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem gier planszowych. Graliśmy w swoje ulubione planszówki i świetnie spędzaliśmy czas rozwijając swoją wyobraźnię, a także ucząc się zdrowej rywalizacji.

Pod koniec miesiąca odwiedziła nas Pani Policjantka, która przypomniała nam jaką funkcję pełni policja, czym się zajmuje i jakie są niezbędne atrybuty każdego Policjanta. Przypomnieliśmy sobie również numer alarmowy oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.