Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wrzesień 2019

Wrześniowy czas w Przedszkolu zleciał nam bardzo szybko, a to za sprawą wielu atrakcji jakie miały miejsce w tym miesiącu.

Po pierwsze na samym początku naszego oswajania się ponownie z przedszkolem, odwiedziła nas Pani weterynarz z małym zwierzątkiem, które wcale nie bało się dzieci. Świnka morska a mianowicie kawia, dzielnie zwiedzała kąty w Wiślanej Kropelce. Mogliśmy ją pogłaskać i posłuchać ciekawostek na jej temat.

Gościliśmy również aktorów z przedstawieniem teatralnym pt. "Ropuch i Tęcza". Dzieci z zainteresowaniem i skupieniem oglądały losy Żaby i jej przyjaciół.

W trzecim tygodniu września wzięliśmy udział w koncercie muzycznym pt. "Mały Słonik". Zapoznaliśmy się z instrumentem o nazwie fagot, posłuchaliśmy historii o słoniu oraz tańczyliśmy przy dźwiękach instrumentów.

20 września Obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem gier planszowych. Graliśmy w swoje ulubione planszówki i świetnie spędzaliśmy czas rozwijając swoją wyobraźnię, a także ucząc się zdrowej rywalizacji.

Pod koniec miesiąca odwiedziła nas Pani Policjantka, która przypomniała nam jaką funkcję pełni policja, czym się zajmuje i jakie są niezbędne atrybuty każdego Policjanta. Przypomnieliśmy sobie również numer alarmowy oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.