Ozdoba choinkowa - konkurs świąteczny dla dzieci i rodziców

Organizator i czas trwania:

Organizatorem konkursu plastycznego pt. „Ozdoba choinkowa” jest Przedszkole nr 41 w ZSP nr 8 ul. Kruczkowskiego 12b, 00-380 Warszawa. Konkurs jest prowadzony na terenie przedszkola i trwa od 27 listopada 2023 r. do 8 grudnia 2023 r.

Cel konkursu:

• kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych,
  • edukacja dzieci na temat zwyczajów związanych z i Bożym Narodzeniem,
  • zdobycie wiedzy na temat popularnych wzorów, kształtów i technik wykonywania ozdób choinkowych,
  • rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych dzieci.

Założenia organizacyjne:

• Konkurs jest adresowany do dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat z Przedszkola nr 41 w Warszawie..
  • Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby choinkowej – (niewielkich rozmiarów), do ekspozycji na choince (prosimy uczestników o uwzględnienie możliwości zawieszenia ozdoby – zawieszki). Będą one prezentowane na choince przy wejściu do przedszkola.
  • Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę lub numer grupy przedszkolnej.
  • Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
  • Informacje o konkursie oraz Regulamin Konkursu są publikowane na stronie internetowej https://przedszkole41.waw.pl/ w zakładce „Aktualności” oraz na przedszkolnym instagramie i facebooku.
  • Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez doręczenie pracy konkursowej nauczycielom prowadzącym grupę.
  • Wszystkie prace zostaną sfotografowane oraz zamieszczone na stronie internetowej przedszkola oraz na przedszkolnym facebooku i Instagramie (zdjęcia nie będą zawierały danych osobowych).
  • Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Konkursu.

Terminarz

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w terminie od 27 listopada 2023 r. do 8 grudnia 2023 r.

Nagrody i wyróżnienia

Wszystkie prace zostaną nagrodzone, wyeksponowane oraz opublikowane w Internecie najpóźniej w dniu 11 grudnia 2023 r. Nagrody rzeczowe oraz dyplomy/pamiątkowe upominki zostaną wręczone tego samego dnia.

Organizator konkursu:

Aneta Macander nauczyciel grupy I "Kropelki"