Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ozdoba choinkowa - konkurs świąteczny dla dzieci i rodziców

Regulamin konkursu

Organizator i czas trwania:

Organizatorem konkursu plastycznego pt. „Ozdoba choinkowa” jest Przedszkole nr 41 w ZSP nr 8 ul. Kruczkowskiego 12b, 00-380 Warszawa. Konkurs jest prowadzony na terenie przedszkola i trwa od 27 listopada 2023 r. do 8 grudnia 2023 r.

Cel konkursu:

 • kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych,
 • edukacja dzieci na temat zwyczajów związanych z i Bożym Narodzeniem,
 • zdobycie wiedzy na temat popularnych wzorów, kształtów i technik wykonywania ozdób choinkowych,
 • rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych dzieci.

Założenia organizacyjne:

 • Konkurs jest adresowany do dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat z Przedszkola nr 41 w Warszawie..
 • Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby choinkowej – (niewielkich rozmiarów), do ekspozycji na choince (prosimy uczestników o uwzględnienie możliwości zawieszenia ozdoby – zawieszki). Będą one prezentowane na choince przy wejściu do przedszkola.
 • Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę lub numer grupy przedszkolnej.
 • Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
 • Informacje o konkursie oraz Regulamin Konkursu są publikowane na stronie internetowej https://przedszkole41.waw.pl/ w zakładce „Aktualności” oraz na przedszkolnym instagramie i facebooku.
 • Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez doręczenie pracy konkursowej nauczycielom prowadzącym grupę.
 • Wszystkie prace zostaną sfotografowane oraz zamieszczone na stronie internetowej przedszkola oraz na przedszkolnym facebooku i Instagramie (zdjęcia nie będą zawierały danych osobowych).
 • Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Konkursu.

 Terminarz

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w terminie od 27 listopada 2023 r. do 8 grudnia 2023 r.

 Nagrody i wyróżnienia

Wszystkie prace zostaną nagrodzone, wyeksponowane oraz opublikowane w Internecie najpóźniej w dniu 11 grudnia 2023 r. Nagrody rzeczowe oraz dyplomy/pamiątkowe upominki zostaną wręczone tego samego dnia.

Organizator konkursu:

Aneta Macander nauczyciel grupy I "Kropelki"