Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Luty 2022

W lutym braliśmy udział w warsztatach prowadzonych przed edukatorów z Fundacji Szkatułka. Bawiliśmy się kolorami i światłami i własnoręcznie wykonywaliśmy lampiony ze słoików i kolorowych karteczek samoporzylepnych. Wyszły bardzo przepiękne dzieła sztuki. Mogliśmy również zamienić się w małych malarzy i namalować panoramę, korzystając oczywiście ze wskazówek edukatorów.

W tym miesiącu z okazji Walentynek wszystkie grupy przygotowały piękne walentynki dla swoich przyjaciół, a starszaki wcieliły się w rolę amorków i doręczyły pocztę do każdej z grup.Oprócz tego każda grupa brała udział w zabawach walentynkowych przygotowanych przez swoje panie miło spędzając czas i przy okazji się ucząc.

Nasze przedszkole miało przyjemność gościć niezwykłych pierzastych przyjaciół! Odwiedziły nas prawdziwe sowy! Dzieci dowiedziały się jak odróżnić sowy nocne od dziennych, co jedzą sowy i jak żyją. Dowiedziały się jak należy dbać o ich środowisko oraz o nie. Na koniec zajęć każdy przedszkolak mógł pogłaskać sówkę! Dzieci były zachwycone. Ten dzień zapamiętają na długo!

W lutym w pewien piątkowy poranek gościliśmy aktorów z Teatru Dobrego Serca, którzy wystawili dla nas przedstawienie pt. „Księżniczka i Rycerz”. Trochę się obawialiśmy o ich losy i z przejęciem oglądaliśmy wydarzenia, które działy się na scenie, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Razem z nami teatrzyk obejrzeli nasi przyszli przedszkolni kandydaci, którzy odwiedzili Wiślaną Kropelkę podczas „dni otwartych”.

Gościliśmy również muzyków, którzy zaprezentowali nam instrument: skrzypce. Mogliśmy go obejrzeć, zagrać a także posłuchać jego dźwięków.