Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Marzec 2020

W marcu wzięliśmy udział w  przedstawieniu muzycznym pt.” Przygoda w starej Warszawie”. Śpiewająco poznawaliśmy niektóre legendy warszawskie i oglądaliśmy charakterystycznych dla tych legend bohaterów. Bawiliśmy się przy tym doskonale, a dzięki śpiewającej i tanecznej nauce wiele informacji zapamiętaliśmy.

W tym miesiącu każda grupa doskonaliła również swoje umiejętności na warsztatach tanecznych. Wraz z instruktorką powtórzyliśmy i utrwaliliśmy poznane już ruchy i nauczyliśmy się nowego układu. Trochę się przy tym zmęczyliśmy, ale było warto!

Reprezentacja naszego przedszkola złożona z czwórki dzieci z grupy Żółwików oraz z czwórki dzieci z grupy Rybek wzięła udział w zawodach sportowych "Powiślańskiej Olimpiadzie Przedszkolaków" organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 34. Drużyna zajęła trzecie miejsce. Brawo!

Świetną okazją do wspólnych zabaw był tydzień gier planszowych. Mogliśmy przynosić do przedszkola planszówki, zaprosić kolegów i koleżanki do zabawy, poznawać różne sposoby na pokonanie nudy. W kolejnym tygodniu odbyła się wymiana gier planszowych, podczas której każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na początku marca odbyło się podsumowanie naszego wewnętrznego konkursu fotograficznego "Moje aktywne ferie". Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie zostały nagrodzone. Wybór był trudny, ponieważ wszystkie prace były interesujące, dlatego decyzją jury, każdy wygrał :)

Na tych wydarzeniach moc przedszkolnych atrakcji zakończyła się. Jednak wierzymy, że nauka i zabawy oraz wszelkie aktywności w domu są równie wspaniałe jak te w przedszkolu.