Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Styczeń 2022

W styczniu odwiedzili nas Gucio i Duduś, aby wprowadzić nas w koncertowy szał karnawałowy. Poprowadzili dla nas koncert muzyczny pt. Karnawałowy balonik i pokazali, ze balon może służyć nie tylko do dekoracji pomieszczeń, ale można też na nim grać i wydawać ładne dźwięki. Oczywiście był też tańce połamańce, i niekontrolowane ataki śmiechu, a także składanie noworocznych obietnic.

W tym miesiącu razem z aktorkami z Teatru Wariacje udaliśmy się za góry, za lasy do domu Kopciuszka i wyruszyliśmy z nim na bal do zamku Księcia. Przedstawienie było dla nas bardzo pouczające, ponieważ dowiedzieliśmy się, że nie wolno się z nikogo wyśmiewać i każdy jest równy i może spełniać swoje marzenia. 

21 i 22  stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dla naszych ukochanych bliskich przygotowaliśmy piękne prezenty i występy. Niestety i tym razem nie mogliśmy gościć babci i dziadka w przedszkolu, ale panie nauczycielki nagrały nasze przedstawienia i przesłały rodzicom. Mogliśmy wspólnie obejrzeć je razem w domu, a nawet odtworzyć parę razy. To będzie wspaniała pamiątka na wiele lat.

Pod koniec miesiąca nasza sala gimnastyczna zamieniła się w podwodny świat. Przepiękna dekoracja stworzona na potrzeby balu karnawałowego umiliła nam tańce i odbył się prawdziwy Karnawał w Rio. Tego dnia podwodnym światem rządziły przeróżne postacie! Były księżniczki, piraci z piratkami, superbohaterowie, zwierzęta i wiele wiele innych oryginalnych osobistości.