Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wrzesień 2020

We wrześniu przedszkole powitało nas z radością, ale też z wieloma zmianami związanymi z wirusowymi obostrzeniami. Niestety musieliśmy ograniczyć nasz udział w koncertach i teatrzykach. Jednak nasze panie wychowawczynie organizują nam tak czas żebyśmy mimo wszystko mogli rozwijać się artystycznie, plastycznie i muzycznie. 

Chwilę przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, przedszkole zwiedziły maluszki, które zaczną dopiero swoją przygodę na tym szczeblu edukacji: bawiły się na placu zabaw, poznały swoją panią wychowawczynię, wzieły udział w pierwszych ruchowych zabawch oraz obejrzały salę przedszkolną i szatnię. 

W tym miesiącu starszaki obchodziły Dzień Kropki: rozwiązywali kropkowe sudoku, oglądali film o kropce, poznali tradycje tego święta i dlaczego jest ono w ogóle obchodzone. 

Rybki za to obchodziły Dzień Morza i przyglądały się podwodnej krainie i mieszkańcom, które ją zamieszkują,

Kropelki, Raczki, Rybki i Żółwiki obchodziły też Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który minął w atmosferze fantastycznej zabawy w sali i na placu zabaw.

Wszystkie grupy powitały Panią Jesień i wykonały cudne prace plastyczne.

Od połowy września w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl warsztatów związanych z tematem "Miasto dla ludzi i zwierząt" prowadzonych przez edukatorów Fundacji Szkatułka. Wzięliśmy już udział w warsztatach pt. "Dom dla kota" oraz "Kto zasypia w sen zimowy".