Spełnione marzenia z naszego Drzewka Marzeń

W grudniu w naszym przedszkolu została przeprowadzona akcja charytatywna „Drzewko marzeń”. Dzięki dobroci i hojności wielu zaangażowanych rodzin udało się wesprzeć osoby mieszkające w pobliskim domu pomocy społecznej.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, z pomocą rodziców i dzieci z grupy II, dostarczyliśmy przygotowane prezenty potrzebującym mieszkańcom. Trudno opisać emocje, jakie towarzyszyły nam podczas wspólnego spotkania przy choince. Były to chwile przepełnione radością, szczęściem, atmosferą wzajemnej życzliwości, ale i chwytającym za serca wzruszeniem.

Po wręczeniu upominków śpiewaliśmy kolędy, składaliśmy sobie życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem, rozmawialiśmy, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Akcja „Drzewko marzeń” na pewno sprawiła, że wszyscy – zarówno ci, którzy otrzymali prezenty, jak i ci, którzy je przygotowali – poczuli, że dobro, pamięć i bezinteresowne wsparcie tworzą prawdziwie wyjątkowy czas.