Jak pracujemy

"Wiślana Kropelka" zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00.

Rano w godzinach 7.00 - 8.00 wszystkie dzieci przebywają w sali grupy Kropelek. Po południu w godz. 16.00 - 17.00 grupa Kropelek i Raczków bawią się razem w sali maluszków, a od godz. 17.00 wszystkie dzieci spędzają czas w sali Żółwików. Jak jest odpowiednia pogoda, przedszkolaki po południu bawią się w ogródku przedszkolnym.

• Dzieci korzystające ze śniadania prosimy przyprowadzać do godziny 8.20, ponieważ o 8.30 jest śniadanie.
  • Dzieci nie korzystające ze śniadania prosimy przyprowadzać do godziny 9.00, ponieważ zaraz po śniadaniu rozpoczynają się zajęcia dydaktyczne.
  • W nagłych przypadkach prosimy o telefoniczne poinformowanie nauczycieli o spóźnieniu.